Usługi

Usługi transportowe w naszej firmie świadczymy z najwyższą starannością. Bezpieczny transport powierzamy doświadczonym i zaufanym kierowcom. Przewóz towarów planuje zespół sprawdzonych logistyków, a za dostarczenie załadunku odpowiedzialni są kompetentni i zawsze uprzejmi przewoźnicy. Dzięki temu, dziś możemy zaproponować naszym, obecnym i przyszłym, klientom szeroką gamę możliwości transportowych, takich jak:

● przewozy ładunków paletowych lub luzem,
● transport osób samochodami osobowymi,
● transport na lotnisko lub z lotniska Pyrzowice – Katowice,
● transfer osób pomiędzy lotniskami z lotniska Pyrzowice – Katowice na inne lotniska,

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego wszystkie zamówienia są dla nas jednakowo ważne. Nasze usługi transportowe cechuje elastyczność, która jest efektem nie tylko zatrudniania kompetentnych pracowników, ale także stawiania na sprawdzoną flotę pojazdów. Bus 3,5 tony stanowi bardzo uniwersalny środek transportu wielu załadunków o niestandardowych wymiarach. Realizując swoje zlecenia,
w każdym z przypadków, dbamy o pełne zadowolenie z efektów naszej pracy. Każde zadanie jest dla nas nowym wyzwaniem – nie boimy się nawet tych szczególnie wymagających. Nie ma dla nas znaczenia, czy przewozimy towary po drogach lokalnych czy na skalę krajową. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa podczas t ransportu osób samochodami osobowymi jak i przewozów ładunków paletowych lub luzem. Co ważne, posiadamy wszystkie dokumenty, niezbędne do realizacji zleceń transportowych. Gwarantujemy swoim klientom nie tylko pełną ochronę ładunku w transporcie drogowym, ale także dopełnienie wszystkich wymaganych formalności.

Dodatkową gałęzią naszej działalności jest sprzedaż folii ochronnej stretch transparent maszynowej, taśmy pakownej oraz folii bąbelkowej, co czyni nasze usługi jeszcze bardziej kompleksowymi. Dbamy nie tylko o skuteczne dostarczenie przewożonych przez nas załadunków, ale także o ich bezpieczeństwo. Z zabezpieczeniem w postaci wytrzymałych w kontakcie z różnymi czynnikami, wydajnych oraz elastycznych folii i taśm ochronnych jesteśmy pewni zadowolenia naszych klientów.